Cookies op delijn.be
Deze website gebruikt cookies en vergelijkbare technologie├źn om je surfervaring te vergemakkelijken en de website te verbeteren.
Lees meer.
Toon menu

Relatiebeheerders

Layout aanpassen:
<Pas uitlijnen afbeelding aan>
<Pas positie afbeelding aan>

<Voeg een paragraaftitel toe>

ProvincieNaamE-mailadresTelefoonnummer
Antwerpen
Tom Janssens
tom.janssens.ant@delijn.be
03 218 15 69
Bart Lauryssenbart.lauryssen@delijn.be03 218 14 52
Limburg
Benny Vermeyen
benny.vermeyen@delijn.be
011 85 42 50

Christine Janssens
christine.janssens@delijn.be
011 85 42 51
Oost-VlaanderenMarianne Thysebaert
marianne.thysebaert@delijn.be
09 211 92 33

Mindy Leroy
mindy.leroy@delijn.be
09 211 92 34
Vlaams-Brabant
Anne Chabot
anne.chabot@delijn.be
016 31 37 68
Sarah Vansimpsen
sarah.vansimpsen@delijn.be
016 31 37 68

Toni Waelburgs
toni.waelburgs@delijn.be
016 31 37 69
West-Vlaanderen
Pascal Vanhoenacker
pascal.vanhoenacker@delijn.be
059 56 53 27

Jasmine Van Leerberghe
jasmine.vanleerberghe@delijn.be
059 56 53 03
<Voeg downloadbare bestanden toe>
<Voeg knoppen toe>