Cookies op delijn.be
Deze website gebruikt cookies en vergelijkbare technologieën om je surfervaring te vergemakkelijken en de website te verbeteren.
Lees meer.
Toon menu

Vlotte doorstroming

Layout aanpassen:
<Pas uitlijnen afbeelding aan>
<Pas positie afbeelding aan>

<Voeg een paragraaftitel toe>

Een vlotte doorstroming van trams en bussen maakt het openbaar vervoer stipter. Dat is een win-winsituatie:

  • Voor de reizigers: 
    • zekerheid over aansluitingen
    • zekerheid over uur van aankomst
    • minder stress
    • comfortabeler reizen
    • grotere tevredenheid over het openbaar vervoer
  • Voor de lokale overheid: 
    • meer mensen kiezen voor het openbaar vervoer
    • meer leefbaarheid
    • meer verkeersveiligheid
    • tevreden inwoners
    • met dezelfde middelen kunnen wij meer en beter openbaar vervoer aanbieden
  • Voor de chauffeurs van De Lijn
    • minder stress
    • minder agressie
    • aangenamer werken
    • respect voor rij- en rusttijden
<Voeg downloadbare bestanden toe>
<Voeg knoppen toe>
Layout aanpassen:
<Pas uitlijnen afbeelding aan>
<Pas positie afbeelding aan>

Informatie of advies vragen?

Voor alle ingrepen op de routes van onze bussen en trams neemt u best even contact op met de deskundige doorstroming in uw provincie:

De Lijn Antwerpen

Jan Van Gool, 03 218 16 60, jan.vangool@delijn.be 
Tim Cordemans, 03 218 15 25, tim.cordemans@delijn.be

De Lijn Limburg

Kristof Nowicki, 011 85 49 09, kristof.nowicki@delijn.be

De Lijn Oost-Vlaanderen

Bart De Mey, 09 211 23 15, bart.demey@delijn.be
Frank Desloovere, 09 211 93 14, frank.desloovere@delijn.be

De Lijn Vlaams-Brabant

Arian Van Goidsenhoven, 016 31 37 43, arian.vangoidsenhoven@delijn.be
Dries Wathion, 016 31 36 47, dries.wathion@delijn.be

De Lijn West-Vlaanderen

Tim Debrabandere, 059 56 52 26, tim.debrabandere@delijn.be

<Voeg downloadbare bestanden toe>
<Voeg knoppen toe>
Layout aanpassen:
<Pas uitlijnen afbeelding aan>
<Pas positie afbeelding aan>

Kruip mee in onze tram

<Voeg tekst toe>
<Voeg downloadbare bestanden toe>
<Voeg knoppen toe>
Layout aanpassen:
<Pas uitlijnen afbeelding aan>
<Pas positie afbeelding aan>

<Voeg een paragraaftitel toe>

Kruip mee in onze tram en bekijk het verkeer door de ogen van onze chauffeurs. Met een dashcamera werden op het traject van tramlijn 24 beelden gemaakt om de doorstromingsproblemen in kaart te brengen. 

Met dit filmpje zette De Lijn tijdens de Week van de Mobiliteit van 16 tot 22 september 2014 stiptheid in de belangstelling.

Lees hier de beschrijving van dit filmpje

<Voeg downloadbare bestanden toe>
<Voeg knoppen toe>
Layout aanpassen:
<Pas uitlijnen afbeelding aan>
<Pas positie afbeelding aan>

Slimme ingrepen laten bussen vlotter rijden

In heel Vlaanderen nemen steden en gemeenten maatregelen om de doorstroming van bussen en trams te verbeteren. Bekijk hier drie praktijkvoorbeelden van een vlotte doorstroming.

<Voeg downloadbare bestanden toe>
<Voeg knoppen toe>